Svatby

Svatební sezóna u nás na statku je od dubna do konce října.

Plánujete svatbu a hledáte perfektní místo pro prožití tohoto jedinečného dne s vaší drahou polovičkou, rodinou a přáteli? Chcete svatbu v naprostém soukromí, uprostřed lesa ve venkovském stylu? Tak jste našli to pravé.
Celý areál bude jen pro vás, pokud si vyberete náš catering připravíme vám svatební hostinu na kterou nikdy nezapomenete. I s možností jedinečného svatebního dortu podle vašich představ. Pro naprosto bez starostný svatební den pro vás máme naší svatební koordinátorku.

Maximální kapacita hostů na svatbě je cca 100 lidí.

Na statku jsou dvě obřadní místa. V případě nepřízně počasí je možné mít obřad i v jedné ze stodol.

Stodoly nejsou plně uzavíratelné a proto je nelze úplně vytopit. K dispozici jsou plynové ohřívače. Zímní svatby pouze v menším počtu hostů a po individuální domluvě. K dispozici je klubová místnost pro cca 35 lidí s krbovými kamny a barem.


Vybavení

Stoly, židle, ubrusy, vázičky, svícny, dřevěné kulatiny na stoly stůl a židle k obřadnímu místu.

2 x chefing na udržování teplých jídel, kotlík na udržování teplého guláše, tácy a mísy na servírování, 3x nádoba na limonádu s kohoutkem.

Gril s roštěm, gril na kýtu nebo malé selátko (max 20 kg), pec na pizzu, přenosné ohniště, venkovní kuchyně, velká lednice ve stodole, mrazák na led a malá lednice, 2x pípa za barem a 1x přenosná, automatický kávovar na zrnkovou kávu, rychlovarná konvice, porcelán a dostatek skla.


Svatba v jedné ze stodol za nepřízně počasí se opravdu povedla.

Podívejte se na videa ze svateb na statku Háječek